Bydgoszcz, Noakowskiego 3.

Tel: 52 362 01 53

KUJAWSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA

Komunikaty oraz Wydarzenia K-PIL-W

V Weterynaryjny Rajd Samochodowy„Vet Off Road”


Dolnośląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna zaprasza na:
V Weterynaryjny Rajd Samochodowy „Vet Off Road” 8 września 2018 r. na poligonie w Jeleniej Górze.

Szczegóły w załączniku>>do pobrania<<V Spływ kajakowy


Spływy kajakowe to idealny sposób rekreacji dla dzieci i dorosłych i zarazem jeden z najbezpieczniejszych sportów wodnych.
Dlatego też serdecznie zapraszamy lekarzy weterynarii i sympatyków zawodu (rodzina, przyjaciele) na V już wakacyjny spływ kajakowy tym razem rzeką DRWĘCĄ. Termin spływu 05 sierpień 2018 r.

Szczegóły w załączniku >> do pobrania <<WAŻNE – wniosek dot. odpadów weterynaryjnych


Informacja dla lekarzy prowadzących zakłady lecznicze dla zwierząt na terenie woj.Kujawsko - Pomorskiego w sprawie odpadów.
Szczegóły w załączniku >>do pobrania<<Nabór na specjalizacyjne studia podyplomowe dla lekarzy weterynarii


Szanowni Państwo!
W imieniu dr hab. Krzysztofa Anusza prof. SGGW w Warszawie i skarbnika Rady WILW oraz w swoim imieniu proszę o przekazanie informacji o naborze na jedyne w Polsce specjalizacyjne studia podyplomowe z dziedziny CHOROBY ZWIERZĄT NIEUDOMOWIONYCH.
Specjalizacja w pierwszej kolejności kierowana jest do lekarzy wolnej praktyki, tak więc informacja powinna być udostępniona lekarzom wykonującym zawód w ramach zakładów leczniczych dla zwierząt.Posiedzenie Rady


Kujawsko-Pomorska Izba Lekarsko-Weterynaryjna informuje, że w miesiącu lipcu Posiedzenie Rady nie odbędzie się.Wybierz stronę: <  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11    >  >>  >|

Copyright © 2015 K-PIL-W. All rights reserved