Bydgoszcz, Noakowskiego 3.

Tel: 52 362 01 53

KUJAWSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA

Komunikaty oraz Wydarzenia K-PIL-W

II Kujawsko-Pomorski rajd rowerowy lekarzy weterynarii - relacja z rajdu

W dniach 26-28 kwietnia 2019 r. odbył się już II Kujawsko-Pomorski rajd rowerowy lekarzy weterynarii. Miejscem spotkania był ośrodek Leśne Ustronie w Zamrzenicy nad pięknym Zalewem Koronowskim. Łącznie w spotkaniu wzięło udział 12 osób, z czego 6 członków KPILW.
W pierwszy dzień odbyła się kolacja pod gołym niebem przy grilu jako spotkanie integracyjne. W drugi dzień wycieczka rowerowa przez teren DOLINY RZEKI BRDY do Tucholi ze zwiedzaniem kopalni węgla brunatnego w Pile Młyn i cmentarza jenieckiego z I Wojny Światowej w Tucholi. Na starówce w Tucholi wspólny obiad w PIZZERNI MILANO i powrót przez Rudzki Most drugim brzegiem Brdy ze zwiedzaniem Kamienia Jagiełły i Uroczyska Piekło, gdzie uczestnicy pokonali bardzo trudny odcinek specjalny niebieskim szlakiem, z trudem wciągając rowery pod strome wzniesienia. Wieczorem uroczysta kolacja przy grilu. Sobotni etap wyniósł 37 km.
W ostatni dzień odbyła się wycieczka do Pieczysk z przeprawą promową przez Zalew Koronowski oraz przejazd przez zaporę w Pieczyskach. Wspólny obiad w miejscu docelowym i powród do domu. Niedzielny etap wyniósł 26 km, choć znaczna część uczestników pokonała go dwukrotnie wracając do miejsca noclegowego po samochody.
Najmłodsza uczestniczka rajdu miała zaledwie 8 lat i dzielnie pokonała obydwie trasy o własnych siłach.

Zapraszamy go galerii zdjęć >> galeria <<

Copyright © 2015 K-PIL-W. All rights reserved