Bydgoszcz, Noakowskiego 3.

Tel: 52 362 01 53

KUJAWSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA

Komunikaty oraz Wydarzenia K-PIL-W

VI spływ kajakowy - relacja ze spływu.

Miło mi poinformować, że szósty spływ kajakowy zorganizowany dla lekarzy weterynarii- członków  Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej oraz dla sympatyków zawodu, przyjaciół i rodziny przeszedł do historii. Odbył się w dniach     3-4.08.2019r.
Ci, którzy mogli przybyć do Tlenia w sobotę integrowali się przy skocznych melodiach wokół suto zastawionego stołu. Pyszna kolacja(tzw. składkowa ) dodała siły do późnonocnych śpiewów, opowieści i śmiechu.
Wszyscy uczestnicy spływu w niedzielne przedpołudnie po porannej kawie wyruszyli z humorem i optymizmem, (że pogoda będzie łaskawa i  nie spłata nam figla) na spokojne wody WDY i w takim tez nastroju powrócili. Spływ był spokojny i bardzo relaksujący. Cała trasa rzeką WDĄ przebiegła nam  na podziwianiu zielonych krajobrazów i ptaków żyjących nad wodą.  Wspomagaliśmy się nawzajem po koleżeńsku w razie nieoczekiwanych przeszkód na wodzie pod postacią powalonych drzew, nikt nie był zostawiony w potrzebie.
Perspektywa dotarcia do końca wytyczonego szlaku napełniała serca żalem, że tak szybko trzeba rozstać się z wiosłem, kajakiem i grupą kolegów :))
 Spływ udał się pod każdym względem: pogodowym i towarzyskim )) Płynęliśmy     w 15 kajaków ze skarpy leśnej do przepięknie położonego ośrodka PROMYK.   
Grupowe zdjęcie było wykonane przed wyruszeniem na drugą część spływu, po przepysznym obiadku „U Basi”( która serwuje przesmacznego pstrąga ) oraz          w trakcie odpoczynku na przepięknej, pachnącej łące obok baru.
Obiecuję, że w przyszłym roku  spływ będzie jeszcze bardziej udany i cieszy mnie, że  wydarzenie to weszło w imprezy cykliczne naszej Izby. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że trzeba kontynuować tradycję.
Data(pierwszy weekend sierpnia )jest również tradycyjna i niezmienna od sześciu lat
Pozdrawiam wszystkich oglądających zdjęcia i zapraszam na spływ w następnym roku w pierwszą niedzielę sierpnia 2020r!  
Urszula Dobosz

Zapraszamy go galerii zdjęć >> galeria <<

Copyright © 2015 K-PIL-W. All rights reserved