Bydgoszcz, Noakowskiego 3.

Tel: 52 362 01 53

KUJAWSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA

Komunikaty oraz Wydarzenia K-PIL-W

ZEBRANIE STOWARZYSZENIA URZĘDOWYCH LEKARZY WETERYNARII

Mamy przyjemność powiadomić o zebraniu stowarzyszenia urzędowych lekarzy weterynarii, które odbędzie się 11 lipca o godzinie 11:00 na ATLAS ARENIE w Łodzi.


Od 09:30 będzie rejestracja nowych członków. Wybierzemy władze, przedstawicieli i ustalimy kierunki działania oraz przedstawimy to co udało nam się do tej pory zdziałać.


W związku z pojawiającymi się głosami oburzenia dotyczącymi jednorazowego wpisowego które wynosi 100zl, pragnę rozwiać od razu wszelkie niedomówienia. Otóż jednorazowe wpisowe jest konieczne do rejestracji członków, ponieważ tak stanowi dotychczasowy statut i uchwała stowarzyszenia, nie jest to nasz wymysł, ale konieczność formalna, zawsze możemy to wspólnie zmienić. Nie ma składek członkowskich.

Nikt z dotychczasowego zarządu, ani innych organów nie pobiera wynagrodzenia, a pieniądze będą przeznaczone wyłącznie na działalność stowarzyszenia, każdy członek ma wgląd do finansów. Na działalność stowarzyszenia na pewno będą potrzebne środki ale stawiamy na pozyskanie ich z zewnątrz.

Podjęliśmy do tej pory sporo działań w celu organizacji zebrania oraz nawiązania kontaktów, ponieśliśmy z tego tytułu koszty z własnych kieszeni ale nikt z nas nawet nie pomyślał o zwrocie tych kosztów, ponieważ liczy się przede wszystkim cel.


Pojawiły się poważne kontakty i perspektywy współpracy, jest realna możliwość zrobienia w końcu porządku z naszym zatrudnieniem, ale do tego potrzeba trochę zaangażowania od nas wszystkich !!!


W związku z powyższym liczymy na dużą frekwencję, która jest w interesie nas wszystkich, a dla kogo 100zl to jest kwota nie do przeskoczenia niech pomyśli o perspektywie przyszłych zarobków jaka nam szykują ;)


Szczegóły dotyczące miejsca zebrania:


11.07.2021 Hala Atlas Arena w Łodzi, Al. Bandurskiego 7.

Wjazd na parking od ul. Unii Lubelskiej (naprzeciwko Dworca Łódź Kaliska).

Parking płatny 2 zł / godz. ( płatne w automatach).

Wejście do sali przy portierni ( należy zejść do poziomu -1 – fosa).


Łączymy wyrazy szacunku,

lek. wet. Maciej Królewiecki tel. 698627034

lek. wet. Bartosz Woźniak tel. 601150352

Copyright © 2015 K-PIL-W. All rights reserved