Bydgoszcz, Noakowskiego 3.

Tel: 52 362 01 53

KUJAWSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA

Komunikaty oraz Wydarzenia K-PIL-W

XI Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie Alpejskim


Dolnośląska Izba Lekarsko – Weterynaryjna oraz Małopolska Izba Lekarsko-Weterynaryjna zapraszają lekarzy weterynarii wraz z rodzinami na XI Mistrzostwa Polski Lekarzy Weterynarii w Narciarstwie AlpejskimKorespondencja dot. sytuacji finansowej pracowników Inspekcji Weterynaryjnej.


Pismo Prezesa Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarsko – Weterynaryjnej w sprawie sytuacji finansowej pracowników Inspekcji Weterynaryjnej.
Odpowiedź Kujawsko-Pomorskiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii w Bydgoszczy  na pismo w sprawie sytuacji finansowej Inspekcji Weterynaryjnej.Przedstawiamy apel Pani Sary Meskel pracownika Inspekcji Weterynaryjnej.


Przedstawiamy apel Pani Sary Meskel pracownika Inspekcji Weterynaryjnej.

w załączniku >>Spotkanie Koleżeńskie rocznika 1978- 1983 Wydziału Weterynaryjnego w Olsztynie


Z okazji 35-lecia uzyskania Dyplomu Lekarza Weterynarii , w dniach 26 -27 maja 2018 roku w hotelu „ Alumnat  ‘’ w Tykocinie odbędzie się spotkanie koleżeńskie.Kujawsko-Pomorska Izba Lekarsko – Weterynaryjna informuje...


Kujawsko-Pomorska Izba Lekarsko – Weterynaryjna informuje, że w biurze izby znajdują się prawa wykonywania zawodu wypisane na papierze czerpanym. Kto z Państwa jeszcze nie odebrał swojego prawa wykonywania zawodu proszony jest ,po uprzedniej informacji telefonicznej o odebranie w/w dokumentu.Wybierz stronę: |<  <  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15    >

Copyright © 2015 K-PIL-W. All rights reserved