Bydgoszcz, Noakowskiego 3.

Tel: 52 362 01 53

KUJAWSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA

Komunikaty oraz Wydarzenia K-PIL-W

Relacja z rajdu rowerowego 2019


W dniach 26-28 kwietnia 2019 r. odbył się już II Kujawsko-Pomorski rajd rowerowy lekarzy weterynarii. Miejscem spotkania był ośrodek Leśne Ustronie w Zamrzenicy nad pięknym Zalewem Koronowskim.

Łącznie w spotkaniu wzięło udział 12 osób, z czego 6 członków KPILW.Porządek obrad XXIV Posiedzenia Rady (kadencja 2017-2021)


Posiedzenie Rady K-PIL-W 30.05.2019r. – Porządek obrad
Szczegóły w załączniku >> do pobrania <<Zebranie naukowe


Spotkanie naukowe Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych
Szczegóły w załączniku >> do pobrania <<APEL O POMOC DLA MAŁGORZATY BIAŁŁOWICZ.


Szanowne Koleżanki i Koledzy!
Nasza koleżanka major lek. wet. Małgorzata Białłowicz znalazła się w niezwykle ciężkiej sytuacji życiowej i materialnej. Na skutek komplikacji zdrowotnych - przeszła poważną operację neurologiczną i przebywa w ciężkim stanie w Szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy. Jej trudną sytuację materialną pogłębia fakt posiadania na utrzymaniu córki i niepełnosprawnej mamy. Okres powrotu do zdrowia i rehabilitacji potrwa jeszcze wiele miesięcy, a może nawet lat.Zaproszenie na konferencję - "Zoofizjoterapia w Praktyce"


Serdecznie zapraszamy na II konferencję "Zoofizjoterapia w Praktyce", organizowaną przez Katedrę Fizjologii, Zoofizjoterapii i Żywienia Zwierząt, Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt UTP w Bydgoszczy, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt „SAS WHiBZ” oraz Studentów Kół Naukowych.Wybierz stronę: |<  <  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15    >  >>  >|

Copyright © 2015 K-PIL-W. All rights reserved