Bydgoszcz, Noakowskiego 3.

Tel: 52 362 01 53

KUJAWSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA

Komunikaty oraz Wydarzenia K-PIL-W

Komunikat


W związku z licznymi informacjami od lekarzy weterynarii członków naszej Izby, informujemy że Kujawsko-Pomorska Izba Lekarsko-Weterynaryjna nie zbiera informacji od zakładów leczniczych dla zwierząt dotyczących ich wyposażenia . Osoba dzwoniąca do zakładów leczniczych w żaden sposób nie jest przez nas upoważniona do takich działań.

Prezes K-PIL-W
lek. wet. Andrzej KlimowskiKomunikat Prezesa KRLW w sprawie postępowania ze zwierzętami towarzyszącymi podróżnym, wjeżdżającym z Ukrainy do UE przez polską granicę zewnętrzną


Komunikat Prezesa KRLW w sprawie postępowania ze zwierzętami towarzyszącymi podróżnym, wjeżdżającym z Ukrainy do UE przez polską granicę zewnętrzną
Szczegóły w załączniku >> do pobraniaApel Prezesa KRLW do Polskich Lekarzy Weterynarii


Apel Prezesa KRLW do Polskich Lekarzy Weterynarii
Szczegóły w załączniku >> do pobraniaKomunikat


Kujawsko – Pomorska Izba Lekarsko – Weterynaryjna wspiera wszelkie formy pomocy organizowane przez lekarzy weterynarii dla narodu ukraińskiego. Dlatego proszę o przesyłanie informacji o organizowanych akcjach w celu opublikowania ich na oficjalnych stronach naszej Izby i Facebook.

Prezes K-PIL-W
Lek. wet. Andrzej KlimowskiKomunikat


Szanowni Państwo !
W związku z wystosowanym apelem dziękuję bardzo wszystkim, którzy zadeklarowali chęć przyjęcia rodzin naszych kolegów lekarzy weterynarii z Ukrainy. Budująca postawa, empatia, zrozumienie dla zaistniałej sytuacji napawają entuzjazmem i nadzieją , że nasze zaangażowanie do pomocy będzie nadal kontynuowane. Osoby, które wyrażają chęć udzielenia wsparcia uchodźcom zachęcamy do kontaktu z Kujawsko – Pomorskim Urzędem Wojewódzkim w Bydgoszczy - Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego tel. 525872771 lub 525872777.

Prezes K-PIL-W
Lek. wet. Andrzej KlimowskiWybierz stronę: |<  <<  <  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16    >  >>  >|

Copyright © 2015 K-PIL-W. All rights reserved