Bydgoszcz, Noakowskiego 3.

Tel: 52 362 01 53

KUJAWSKO-POMORSKA IZBA LEKARSKO-WETERYNARYJNA

Komunikaty oraz Wydarzenia K-PIL-W

Konkurs na film pt. "Lekarz Weterynarii w obiektywie"


Uchwała Nr 30/2018/VII Krajowej Rady Lekarsko-Weterynaryjnej z dnia 19 września 2018 r. w sprawie ogłoszenia konkursu na film pt. „Lekarz Weterynarii w obiektywie”
Szczegóły w załączniku >> do pobrania <<WAŻNE – wniosek dot. odpadów weterynaryjnych


Informacja dla lekarzy prowadzących zakłady lecznicze dla zwierząt na terenie woj.Kujawsko - Pomorskiego w sprawie odpadów.
Szczegóły w załączniku >>do pobrania<<Nabór na specjalizacyjne studia podyplomowe dla lekarzy weterynarii


Szanowni Państwo!
W imieniu dr hab. Krzysztofa Anusza prof. SGGW w Warszawie i skarbnika Rady WILW oraz w swoim imieniu proszę o przekazanie informacji o naborze na jedyne w Polsce specjalizacyjne studia podyplomowe z dziedziny CHOROBY ZWIERZĄT NIEUDOMOWIONYCH.
Specjalizacja w pierwszej kolejności kierowana jest do lekarzy wolnej praktyki, tak więc informacja powinna być udostępniona lekarzom wykonującym zawód w ramach zakładów leczniczych dla zwierząt.RODO - ważne.


Informacje dla Lekarzy Weterynarii prowadzących zldz.
Szczegóły >> do pobrania <<Odpowiedź Szefa Służby Cywilnej na pismo Prezesa K-PIL-W w sprawie sytuacji płacowej pracowników Inspekcji Weterynaryjnej.


Odpowiedź Szefa Służby Cywilnej na pismo Prezesa K-PIL-W w sprawie sytuacji płacowej pracowników Inspekcji Weterynaryjnej.

Szczegóły w załączniku >> do pobrania <<Wybierz stronę: |<  <  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12    >  >|

Copyright © 2015 K-PIL-W. All rights reserved